Отзывы

Мати Кладенко

kladenko_foto_new_year_2020

kladenko_foto_new_year_2020

Оксана Емін

Дякуємо величезне. Дуже приємно що пам'ятаєте.

emin_foto_new_year_2020

Гришаєва Аліна

Огромное спасибо Фонду за новогодний подарок, мы также Вас поздравляем с Новым годом и Рождеством, благодарим за внимание и заботу)))

grihaeva_foto_new_year_2020 grihaeva_foto_new_year_2020

Ирина Лужецкая

Щиро дякуємо фонду за такі подаруночки для донечки..

lutchin_foto_new_year_2020

Сім"я Лемець

Добрий день. З Новим 2020роком, Спасибі   за усе, що в році  2019 було. Нічого  більше, Господи,  у тебе   не   прошу,  лиш про одне   молю  й понад усе прохаю.  Ти  збережи у  Новім році тих, кого   понад усе люблю. І  щастя й мир пошли моєму краю.  Дай  Боже   вам усім  міцного   здоров"я,  завжди процвітати, адже ви такі   важливі і   потрібн і для нас усіх. 

    Ірино   Володимирівно, дякуємо   за  новорічний   подарунок для   Миколки,  всього самого   найкращого   Вам і   вашій команді.  Нехай  Ангел- охоронець також   оберігає   вас усіх.
Гришаєва Аліна

Дуже вдячна за знайомство з Благодійним фондом «Мрію жити», адже завдяки програмі «Планета добра», де ми розмістили інформацію, що для нашої донечки потрібен розскладний стілець зі столом. Це спеціалізований стілець, який адаптований для особливих діток, за яким зручно сидіти та займатись. І от на нашу потребу відреагувала одна із мам наших особливих діток, і повідомила, що може нам віддати свій стільчик, так як вони вже не користуються. Таким чином у нас з‘явився стілець, і тепер нашій донечці зручно гратись та навчатись новим вмінням. Висловлюємо величезну подяку, нехай Бог оберігає ваші добрі серця.

Мельник Галина

Від щирого сердця хочу подякувати працівникам фонду "Мрію Жити" за допомогу у проходжені реабілітації мого сина Гвоздь Максима у реабілітаційному центрі "Апіс Меліфіка"у м.Хмельнцькому. Наше лікування пройшло дуже гарно і ми досягли гарних результатів.Низький мій материнський уклін за надану допомогу.Хай Вам Бог допомагає у Вашому благодійному труді. З повагою мама Мельник Галина!

Лемець Віра

Дуже дякуємо керівництву БФ" Мрію жити", працівникам, спонсорам та усім добрим людям (які допомагають фондові), за можливість пройти нашому Миколці черговий курс реабілітації ( з 15.07 по 25.07.2019р.) в неврологічній клініці доктора Яценко (м.Київ). Лікування за лікуванням, і у нас, батьків, є надія, що у нашого синочка усе буде добре. Дай Боже Вам усім здоров"я. Ще раз дякуємо за допомогу.

Сім"я Лемець

Дякуємо керівництву БО БФ «Мрію жити», працівникам фонду, спонсорам та усім добрим людям,
за можливість пройти черговий курс реабілітації нашому Миколці в неврологічний клініці доктора
Яценко (м.Київ).
Протягом курсу лікування Микола проходив такі процедури: мікрополяризацію, гіпоксітерапію,
логопедичний масаж, ЛФК, заняття з психологом.Також синочок пройшов додаткові обстеження та
пройшов додатково курс медикаментозної терапії.Також дякую працівникам клініки, за тепле і
щире ставлення до наших діток.
Ще раз дякуємо БО БФ «Мрію жити» за підтримку, надію в нашого Миколку, за можливість
проходити безперервну реабілітацію. Низький вам уклін. Дякуємо. З повагою мати Лемець Миколи.

Гришаєва Аліна (мама)

Наша сім'я висловлює величезну подяку всій команді благодійного фонду "Мрію жити", а також усім небайдужим, хто допоміг нам пройти такий необхідний курс реабілітації в Міжнародній клініці Козявкіна м. Трускавець. Всі наші зусилля не є марними, адже після курсу значно зменшився м'язовий тонус, покращилась моторика обох рук, збільшився об'єм пасивних та активних рухів, досить помітні зміни і в розумову розвитку. Вдячні Вам, що не залишаєте на одинці з хворобою, а допомагаєте рухатись вперед.

Гриненко Светлана Викторовна

Я благодарна фонду "Мечтаю жить", а также тем не равнодушным людям, которые согласились помочь моему сыну Станиславу. Эти люди помогли провести диагностику и внести ясность по поводу точного диагноза. Конечно, на этом походы по врачам не закончатся, но теперь я уверена в своих силах и даже надеюсь, что он в дальнейшем станет полноценным человеком, который сможет приносить пользу обществу. Благодаря фонду я поняла, что мир не без добрых людей.

Семья Гарагули

Всем добрый день. Хотелось бы высказать огромную благодарность фонду "Мрію жити", все меценатам и добрым людям, за возможность лечения нашего сына Гарагули Дмитрия в Международной клинке в Трускавце . Каждая наша поездка даёт видимый результат в нелегкой борьбе с недугом сына . Желаю всем вам не переставать мечтать и идти к поставленным целям, как делает и наша многодетная семья!!!!

Курочка Світлана

Наша сім‘я безмежно вдячна фонду «Мрію жити», за те що відкликнулись, на наше прохання про допомогу! Ви даєте надію моїй дитинці на краще життя!

Самсонова Евгения Мама Оли и Андрея

Доброго дня! Хочу висловити велику подяку Голові правління Благадійного фонду Мрію Жити Ірині Володимирівні, колективу та меценатам за неодноразову спонсорську допомогу. Добрі справи не залишаються не поміченими – вони як маяки світять тим, хто чекае допомоги. Допомога надана Вами, нашим діткам, послужила на благо: допомогла пройти черговий курс реабілітації. Після якої значно зміцнились та приблизились більш до повноцінного, самостійного життя. Андрюша почав впевненіше ходити за руку, сподіваюсь, ще трішки лишилось до самостійних кроків. Олічка краще користуеться рукою, пальчиками. Але працювати ще багато, та ми не здаемось. Прийміть, щиру вдячність від нас за небайдуже ставлення до проблем дітей з вадами. Сподіваємось на подальшу співпрацю і взаєрозуміння. Від щирого серця бажаємо фонду благополуччя, успіхів та творити ще більше добра. З повагою сім'я Самсонових.

Мама Лакшинської Богдани

Хочу висловити найщиріші слова подяки працівникам Вашого фонду. Дякую Вам за той шанс, який подарували моїй маленькій донечці. Нещодавно ми пройшли лікування в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна в місті Трускавці. Богданочка стала більш активною, стала міцніше сидіти, більше розкриває кисть, почала захоплювати предмети ручкою. Ми знаємо, що боротьба за одужання довготривала, але все одно не втрачаємо надію. Щиросердечно дякуємо за допомогу, Ви є справжні ангели добра, помагаєте людям у безвихідних ситуаціях. З повагою і вдячністю, мама Богданочки.

   

   

Сім"я Лемець

Дякуємо БФ"Мрію жити" за підтримку, дай Боже тільки процвітати і допомагати багато років нашим діткам. Дякуємо, що вірите в наших діток, також дякуємо усім хто допомагає фонду, нехай мрії батьків збуваються з Вашою допомогою.

Гришаєва Аліна

Хочу виразити велику подяку всій команді фонду «Мрію жити», меценатам та всім добрим серцям, які допомогли оплатити реабілітацію нашій донечці Гришаєвій Уляні в Міжнародній клініці Козявкіна. Ми дуже вдячні за розуміння, підтримку та оплату реабілітації, яка так необхідна, адже це ще один крок до здорового майбутнього. Бажаємо процвітанню та розвитку фонду, ваша праця та допомога є неоціненною.

модрицька оксана

Дорогі працівники фонду Мрію жити,хочемо висловити вам та меценатам безмежне дякую,за те що допмогли нам пройти лікування.В донечки є позитивна динаміка у розвитку ,але лікування припиняти неможливо так як зараз важливий розвіток та перехідний вік.Ніжни та верхні кінцівки дають не такі результати якби хотілось,є спастика над якою ми боримся.Прійміть від нас щиру подяку,нехай добрі ваші справи відаються вам в сто крат,нехай Господь благословляє Вас.

Самсонова Евгения

Добрый вечер!!! Уважаемые сотрудники Благотворительного Фонда "Мечтаю жить" и меценаты, я, мама Самсоновых Оли и Андрея, хочу выразить Вам огромную благодарность за то, что Вы дали нам возможность пройти очередной курс реабилитации (в мае) в клинике Козявкина, который всегда приносит нам хорошие результаты. Спасибо Вам большое за то, что Вы творите добро для наших детей, не оставляете нас один на один нас с семейным несчастьем. Пусть Ваш фонд процветает и с каждым годом дарит все больше улыбок детям, которым так необходима поддержка и любовь взрослых! Я Вам очень благодарна и признательна, и еще Вам огромное СПАСИБО!!!!! С уважением Самсонова Е.

Поплавська Тетяна Адамівна

Здравствуйте !!! Хочу поблагодарить фонд "Мечтаю Жить" за помощь в прохождение реабилитации моего сыночка Поплавского Вовы .Выражаю Вам огромную признательность и искренне благодарю за участие в развитие к полноценной жизни моего сына. Ваша помощь – это неоценимый вклад в нашу жизнь.Вы дарите не просто материальные ценности, а даете радость и надежду.Пусть Ваша доброта и щедрость вернутся к Вам сторицей. Желаю Вам всяческих благ, здоровья, процветания и побольше тепла на Вашем жизненном пути. Пусть Весна принесет всему коллективу интересных замыслов и их благополучных воплощений, ярких, значительных событий, личного счастья и дальнейшего процветания фонда. Огромное спасибо!!!! С уважением семья Поплавских !!! После прохождения очередного курса у Вовы снизился тонус в ножках , укрепилась спина , стал ровнее ходить . Инструктор по ЛФК увеличил нагрузку , научил новых упражнений для занятий дома. Занятия с логопедом тоже дало позитивные результаты ,стал четче выговаривать проблемные буквы и звуки . Домой мы приехали с хорошими результатами !!!

Светлана Тищенко

Ирина Владимировна, команда "Мрію Жити", Меценаты !!!Спасибо Огромное, за предоставленную возможность в очередной раз поехать на реабилитацию с дельфинами!!!  Искренне желаем здоровья, благополучия и удачи! Надеемся на дальнейшее сотрудничество!

Мама Самсоновых

Хочу поблагодарить фонд "Мечтаю Жить" за новогодние подарочки, детки очень довольны и счастливы.Выражаю Вам огромную признательность и искренне благодарю за участие в жизни моих деток. Ваша помощь – это неоценимый вклад в нашу жизнь.Вы дарите не просто материальные ценности, а даете радость и надежду.Пусть Ваша доброта и щедрость вернутся к Вам сторицей. Желаю Вам всяческих благ, здоровья, процветания и побольше тепла на Вашем жизненном пути. Пусть Новый год принесет всему коллективу интересных замыслов и их благополучных воплощений, ярких, значительных событий, личного счастья и дальнейшего процветания фонда. Огромное спасибо!!!!

Мама Лакшинської Богдани

Щиро дякую за допомогу для мого маленького сонечка Лакшинської Богданочки. З нетерпінням чекаємо запанованого лікування в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Богданочка обовязково порадує своїми результатами. Ваше добро вкрай необхідне для моєї донечки. Хай Бог береже Вас і Ваші домівки. Щиросердечно дякую Вам, наші дорогі помічнки. Ви даруєте справжню мрію на щасливе дитинство.

терехова ірина олександрівна

Щиро дякую за допомогу для мого маленького сонечка Лакшинської Богданочки. З нетерпінням чекаємо запанованого лікування в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Богданочка обов язково порадує своїми результатами. Ваше добро вкрай необхідне для моєї донечки. Хай Бог береже Вас і Ваші домівки. Щиросердечно дякую Вам, наші дорогі помічнки. Ви даруєте справжню мрію на щасливе дитинство.

Семья Святковских

Спасибо огромное за подарки! Дети в восторге. Спасибо Вам за помощь, за то что не оставляете нас наедине с проблемой. С наступающим Новым годом всего Вам самого лучшего, главное здоровья. И пусть всё плохое останется в старом году, а в новом будут только яркие и красочные события!

Мама Лакшинской Богданы

Дякуємо за новорічний сюрприз! Богданочці дуже сподобалось! В її оченятах стільки зацікавлення та радості! З Новим роком Вас! Щастя, реалізації планів, всього найкращого! З повагою, Ірина Терехова.

Січкар Галина Володимирівна

Щиро дякую БФ"Мрію жити" за те,що даруєте радість і посмішки нашим діткам!!! Хай Святий Миколай Вам віддячить сторицею і нагородить Вас міцним здоров"ям,великою радістю,достатком і і всіма благами!

Мама Лемец Николая

якуємо  БФ" Мрію жити"  ( керівництву, працівникам, спонсорам),  за те, що кожного року він бачить Діда Мороза, який передає подарунок для Миколки. Цього року  Дідусь Мороз передав синочку дивовижний конструктор, з якого можна ліпити літаків,  чололовічків, рослини, замки, або машинки і будь що, а також  цілий кульок солодощів. Конструктор також буде сприяти покращенню моторики  рук, а вечором  два кольори кульок світяться, це також дуже цікаво.

       Ще раз дуже  дякуємо. Бажаємо щоб  Ваші  добрі справи  обернулися  сторицею. З повагою сім"я Лемець.
Мама Тищенко Егора

Ирина Владимировна, спасибо огромное за новогодний сюрприз для Егорки!!! Очень рады подаркам!!!

От всего сердца поздравляем Вас и Вашу команду с наступающим Новым Годом!!! Желаем крепкого здоровья, удачи, хорошего настроения всем Вам и Вашим семьям!!! Будьте счастливы!!!

Мама Сичкар Юлии

В школі Юлечку хвалять, кажуть вчителі, що вона впершу чергу стала витиривалішою,навчилася доводити завдання до кінця. Тепер Юля стала уважнішою і більш зацікавленою у всьому. Я бачу, що з кожним разом моя дитина стає розумнішою і дорослішою, і заспокоююсь, бо саме більше, що мене лякало, це те , що вона не зможе дати собі раду в житті. Тепер бачу, що це  не так , головне повірити  у саою дитину і ні капельки не сумніватися.

І знаєте, моє життя для мене є великим уроком, якого я вчуся кожного дня, тому я дякую Богу за все і за всіх!!!

Щиро дякую ще раз всім за вашу допомогу і підтримку!

З повагою мама Юлі.

 

Мама Сичкар Юлии

Зі словами вдячності звертаюся до директора благодійного фонду «Мрію жити « Ірини Володимирівни, до всіх працівників та людей,які долучилися до збору коштів на лікування моєї донечки,щоб ми змогли пройти курс реабілітації у неврологічній клініці доктора Яценко.

Курс реабілітації у нас проходив 22.10.2018 р.по 01.11.2018 р.Приїхавши в клініку ми відразу ж зробили обстеження. Енцефалограма у Юлечки дуже хороша, тому я дуже втішилася. Всі проблеми, які в неї були у правій та лівій частині головного мозку та у лобній ділянці, зараз Богу дякувати не має. Цього разу мікрополяризацію ми робили на затилок де ще є проблеми. Юлічка себе дуже гарно поводила на реабілітації, все дуже чемно виконувала, а я сиділа в коридорі і не могла нарадуватися змінам,які відбулися з моєю донечкою. А Юлічка мені лиш говорила: «Ти мама сиди, я сама все знаю куди мені йти і що робити на процедурі. «Ви і не уявляєте собі, як я тішуся тому,яка  моя донечка стала доросла і самостійна. Але і розумію,що  цього всього  б не було без Вашої допомоги, тому що самі ,на жаль, ми б не справилися  матеріально. Тому в серці відчуваю велику перемогу,яку ми здобуваємо разом!!! Дякую Вам щиро,що Ви допомагаєте нам ,не даєте в першу чергу впасти мені духом, зневіритися, бо інколи так важко і не має сил, так хочеться відпочити….,але ми батьки,які мають діток з особливими потребами розуміємо, що мусимо постійно йти вперед, як би це важко не давалося і тоді перемога обов'язково буде за нами.

Семья Модрицких

Доброго дня! Шановні співробітники фонду «Мрію жити «, дякуємо всій вашій команді за допомогу в оплаті реабілітації  моїй донечці  Модріцькій Ангеліні, яка змогла пройти  7 курс відновного лікування  в клініці Яценко. Ви дали можливість моїй дитині пройти цей курс і вірете в неї,що завдяки добрим серцям і підтримці ми будемо здорові. Цього року Ангелінка перейшла у звичайну школу, докладає багато часу та праці, щоб бути такою як всі звичайні здорові дітки .Наш слідуючий лікар розписав процедури, назначили медпрепарати,які покращують увагу, пам'ять,координацію. Пройшло півроку від попередньої реабілітації, в нас покращилася енцефалограма, зменшилась спастика верхніх і нижніх кінцівок. Від щирого серця бажаємо здоров'я всьому вашому чудовому колективу  та людям,які вірять в наше одужання, та допомагають у зборі коштів. Дякуємо за розуміння, за те що  завжди простягаєте руку допомоги,доброзичливість та оперативність. Цей лист-  вияв нашої великої поваги і вдячності за ту неоціненну допомогу,яку ви нам надали. Ви пані Ірина безсумнівно заслуговуєте на найщирішу і найглибшу вдячність.

Бабакова Светлана Сергеевна

Добрый день!Хочу сказать огромное спасибо Вашему фонду за помощь для своей дочери,которая нуждается в реабилитации,спасибо всем сотрудникам фонда за ваш труд и доброту...Благодаря вам и небезразличным людям появляется надежда и вера что Полина сможет ходить самостоятельно,и жить жизнью полноценного ребенка.Желаю Вашему фонду процветания!благополучия!Вы делаете большое дело...

Мама Шуть Николь

Хочу выразить огромную благодарность благотворительному фонду "Мечтаю жить "спасибо вам большое за поддержку моральную и финансовую за помощь в оплате лечения в Международной клинике им. Козявкина город Трускавец

С благодарностью Николь Шуть и мама
Катеринчик Ірина Володимирівна

Хочу подякувати БФ"Мрію жити" ,Ірині Володимирівній і всьому колективу за допомогу в оплаті курсу реабілітації для мого синочка-Катеринчик Ярослава.Щиро Вам всім дякую за вашу підтримку і турботу,за те,що вселяєте промінь надії в серця батьків,які мають особливих дітей.Завдяки Вам з'являється віра,що все можливо,що є на світі люди,яким не байдужа доля хворих дітей...Дякую Вам безмежно,що в тяжкий для нас час,ви відклинулись і нам допомогли.Дай Боже Вам здоров'я і терпіння!!!

Голавская Екатерина Валериевна

Хочу выразить огромную благодарность фонду за оказанную финансовую помощь для моей дочери Голавской Дарьи в реабилитации. Спасибо Вам за грамотную организацию, за своевременность, за доброту и любовь к деткам, за поддержку и за веру!

Модрицька Оксана

Ми уже дома.Хочемо вам щиро вклонинитись та подякувати,за те що здійснили нашу мрію,донечка закінчила 7курс лікування в клініці Яцененко.Лікарка та всі працівники закладу відмітили позитивну динаміку,зараз будем продовжувати місяць медикаментозне лікування.Щиро дякуємо всім всім хто допомоміг нам в цьому!!!

Тищенко Светлана

Дякую директору фонду Ірині Володимирівні, співробітникам і меценатам за увагу, співчуття, милосердя - за той внесок, який Ви внесли в перетворення мрії для мого синочка Тіщенко Єгора. Завдяки Вам, Єгорка пройде курс реабілітації дельфінотерапії у м. Харків. Бажаємо подальших успіхів у роботі. Сподіваємося на взаємне співробітництво.

Мама Ткач Димы и Ивана

Я, мама двійнят дітей інвалідів з дитинства, Ткача Дмитра Сергійовича 11.09.2005 р.н., та Ткача Івана Сергійовича 11.09.2005 р.народження, хочу щиросердечно подякувати Голові БО БФ «Мрію жити « Поповській Ірині Володимирівні за підтримку , розуміння та небайдужість до нашої нелегко життєвої ситуації та нашого горя. Вдячна , що заопікувались моїми дітками, не залишили їх без уваги , допомогли нам пролікуватися у клініці доктора Яценко, у яку ми мріяли потрапити. І ,що Ви не залишили нас у біді і без мрії , яка у Дмитрика та Іванка є на першому місці - це мрія самостійно ходити на своїх хвореньких ніжках та обслуговувати себе по можливості без сторонньої допомоги. Під час реабілітації хлопці гарно розслабились, краще розуміють звернену мову , виразніше вимовляють слова та речення. Стали набагато спокійніші, уважніші та добріші. Ми дуже задоволені лікуванням , яке б не відбулося без Вашої допомоги. Ми щиро вдячні усім людям доброї волі , які небайдужі до чужого горя , меценатам , особливо працівникам Вашого благодійного фонду «Мрію жити «, помічнику пані Світлані, усім-усім хто причетний до збору коштів на наше лікування. Велике спасибі за опіку над нами та турботу , і нелегку вашу працю! Нехай Господь винагородить Вас здоров'ям та благополуччям на кожному кроці у кожну хвилину! З повагою Ваші Дмитро та Іван і мама Таня Басова.

модрицька оксана

Щиросердечно висловлюємо подяку Ірині Володимирівні,за те,що у важкий час для нашої сімі простягує руку допомоги.Моя донечка Ангелінка вдячна всім працівникам та людям які повірили в її сили та долучилися до збору коштів,для проходження 7курсу відновного лікування в клініці Яценко,яка розпочнеться 24 жовтня.Завдяки вашій допомозі ми боремся за здоровя та докладаємо багото старань,щоб подолати наш діагноз.Ангелінка перейшла в звичайну школу,дуже радіє,що може багато чого нового навчитися для себе ,збільшився колектив друзів і це все дякуючи вам наші любі працівники фонду,меценати.Ми щиро бажаємо Вам та вашим рідним міцного здоровя,та Божого благословіння.

Черноличенко Ирина

Я, Черноличенко Ирина, хочу сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО за помощь в оплате лечения моему сыну Черноличенко Богдану!!! Очень непросто в наше время восстановить ребенка, нужно много моральных, физических и материальных сил!!!Слава Богу, нам с Богданчиком, на пути встретились Вы!!! Спасибо что не прошли мимо и протянули руку помощи!!! Спасибо всей команде благотворительного фонда Мечтаю Жить!!! Мира Вам и благополучия!!!

Артеменко Вера

Я, мама Артеменко Полины, хочу поблагодарить фонд " Мечтаю жить",и всех сотрудников, за их работу! Благодаря Вам, Полиночка прошла очередной курс реабилитации который так необходим для нашей девочки! Огромное Вам спасибо!!!! Словами не выразить всю благодарность.... Спасибо что вы есть!!!! Пусть Бог помогает Вам во всех ваших делах!!!!

Мельник Галина

Доброго дня!Я мама Гвоздь Максима Мельник Галина від щирого серця хочу висловити свою вдячність керівництву та працівникам БО "МРІЮ ЖИТИ" та всім небайдужим людям,що непройшли осторонь нашої біди ,та зібрали кошти на лікування. Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцем,ми змогли пройти черговий курс реабілітаційного лікування,у центрі "Апіс-Меліфіка" в місті Хмельницькому. Низький мій материнський уклін за надану допомогу.Хай Вам Бог допомагає у Вашому благодійному труді. Зповагою мама Мельник Галина!

Поплавська Тетяна Адамівна

Від щирого сердця хочу подякувати працівникам фонду Мрію Жити за допомогу у проходжені реабілітациї мого синочка Вови . Ми зробили ще один крок до повноцінного життя . Кожну реабілітацию ми їдемо з великими надіями , і кожен раз ми привозимо нові навички і хороші результати. Ми від усього серця дякуємо, і низько вклоняємось, за те, що допомогаєте нашій сімї у лікуванні, приближуєте Вову до мрії бути здоровим та розумним. Нехай Вас благословляє Господь. дарує Вам тепло, здоровя і здійсненнявсіх ваших мрій, нехай кожен з Вас буде щасливий і здоровий . З повагою мама Вови .

Емина Оксана Сергеевна

От всей нашей семьи хочу выразить огромную благодарность директору фонда Ирине Владимировне,сотрудникам и меценатам за оплату курса реабилитации для нашего Ванечки.Спасибо что помогли еще на шажочек подойти к нашей цели.Спасибо за вашу работу!

Самсонова Євгенія

Я, Самсонова Евгенія, хочу висловити величезну подяку від усієї нашої родини Благодійному фонду « Мрію Жити», за надану допомогу в оплаті реабілітації наших діток. Наші дітки ще маленькі, щоб сказати Вам таке важливе слово «Дякую». Вони дякують Вам своїми посмішками. Діти наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Це добре розуміє Ваш фонд. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це доброзичливо та від щирого серця. Хочемо побажати Вам здоров’я , злагоди, взаєморозуміння та достатку. Низький уклін Вам від нас за Вашу самовіддану працю. Ми Вам дуже вдячні, за те, що відгукнулися на наше прохання про допомогу, за те, що не залишили нас в біді. Користуючись нагодою хочемо привітати Ваш жіночий колектив з наступаючим святом. Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 березня. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Таня Прадейчук

Добрый вечер!Хотим поблагодарить за Новогодний подарок.Сынуля очень был доволен конструктором и ему понравились печеньки...Спасибо что дарите детям радость.Всех Вам благ и здоровья!

Климовська Ольга

Доброго дня! Нашою родиною хочемо подякувати керівнику фонду Ірині Володимирівні, міценатам, всім працівникам фонду , не байдужим людям завдяки яким, ми змогли пройти курс реабілітації нашому синочку . Ваша допомога неоціненна. дякуємо Вам за турботу, щирість та піклування про наших діток! Дякуємо, що не залишили нас на одиниці з нашою бідою. Постійно допомагаєте. Велика Вам материнська подяка!!!! З повагою мама Климовского Дениса .

Куприевич Татьяна

Добрый вечер!

Сегодня мы с Ромой получили от вас для него подарок. Огромное спасибо за этот приятный сюрприз!
Сыну он очень понравился. Как раз такого размера конструктор очень подойдет для его возможной моторики рук. Уже опробовали :).
Много тепла и удачи во всех начинаниях вашему очень доброму, посвятившему себя такому важному и нужному делу, коллективу фонда!
Пусть этот год подарит много светлых, волшебных моментов! 
Крепчайшего здоровья и счастья Вам и всем Вашим близким!
 
С уважением, мама Ромочки - Татьяна Куприевич.
Александр Бугаев
Пусть в Новый год ваши волнения
Растают словно лёгкий дым!
И лишь счастливые мгновения
Вас ждут под небом голубым!
А под закат волшебной ночи,
Под бой курантов на Кремле,
Всё, что друзья Вам напророчат
Начнёт сбываться и вдвойне!