Отзывы

Катеринчик Ірина Володимирівна

Хочу подякувати БФ"Мрію жити" ,Ірині Володимирівній і всьому колективу за допомогу в оплаті курсу реабілітації для мого синочка-Катеринчик Ярослава.Щиро Вам всім дякую за вашу підтримку і турботу,за те,що вселяєте промінь надії в серця батьків,які мають особливих дітей.Завдяки Вам з'являється віра,що все можливо,що є на світі люди,яким не байдужа доля хворих дітей...Дякую Вам безмежно,що в тяжкий для нас час,ви відклинулись і нам допомогли.Дай Боже Вам здоров'я і терпіння!!!

Голавская Екатерина Валериевна

Хочу выразить огромную благодарность фонду за оказанную финансовую помощь для моей дочери Голавской Дарьи в реабилитации. Спасибо Вам за грамотную организацию, за своевременность, за доброту и любовь к деткам, за поддержку и за веру!

Модрицька Оксана

Ми уже дома.Хочемо вам щиро вклонинитись та подякувати,за те що здійснили нашу мрію,донечка закінчила 7курс лікування в клініці Яцененко.Лікарка та всі працівники закладу відмітили позитивну динаміку,зараз будем продовжувати місяць медикаментозне лікування.Щиро дякуємо всім всім хто допомоміг нам в цьому!!!

Тищенко Светлана

Дякую директору фонду Ірині Володимирівні, співробітникам і меценатам за увагу, співчуття, милосердя - за той внесок, який Ви внесли в перетворення мрії для мого синочка Тіщенко Єгора. Завдяки Вам, Єгорка пройде курс реабілітації дельфінотерапії у м. Харків. Бажаємо подальших успіхів у роботі. Сподіваємося на взаємне співробітництво.

Мама Ткач Димы и Ивана

Я, мама двійнят дітей інвалідів з дитинства, Ткача Дмитра Сергійовича 11.09.2005 р.н., та Ткача Івана Сергійовича 11.09.2005 р.народження, хочу щиросердечно подякувати Голові БО БФ «Мрію жити « Поповській Ірині Володимирівні за підтримку , розуміння та небайдужість до нашої нелегко життєвої ситуації та нашого горя. Вдячна , що заопікувались моїми дітками, не залишили їх без уваги , допомогли нам пролікуватися у клініці доктора Яценко, у яку ми мріяли потрапити. І ,що Ви не залишили нас у біді і без мрії , яка у Дмитрика та Іванка є на першому місці - це мрія самостійно ходити на своїх хвореньких ніжках та обслуговувати себе по можливості без сторонньої допомоги. Під час реабілітації хлопці гарно розслабились, краще розуміють звернену мову , виразніше вимовляють слова та речення. Стали набагато спокійніші, уважніші та добріші. Ми дуже задоволені лікуванням , яке б не відбулося без Вашої допомоги. Ми щиро вдячні усім людям доброї волі , які небайдужі до чужого горя , меценатам , особливо працівникам Вашого благодійного фонду «Мрію жити «, помічнику пані Світлані, усім-усім хто причетний до збору коштів на наше лікування. Велике спасибі за опіку над нами та турботу , і нелегку вашу працю! Нехай Господь винагородить Вас здоров'ям та благополуччям на кожному кроці у кожну хвилину! З повагою Ваші Дмитро та Іван і мама Таня Басова.

модрицька оксана

Щиросердечно висловлюємо подяку Ірині Володимирівні,за те,що у важкий час для нашої сімі простягує руку допомоги.Моя донечка Ангелінка вдячна всім працівникам та людям які повірили в її сили та долучилися до збору коштів,для проходження 7курсу відновного лікування в клініці Яценко,яка розпочнеться 24 жовтня.Завдяки вашій допомозі ми боремся за здоровя та докладаємо багото старань,щоб подолати наш діагноз.Ангелінка перейшла в звичайну школу,дуже радіє,що може багато чого нового навчитися для себе ,збільшився колектив друзів і це все дякуючи вам наші любі працівники фонду,меценати.Ми щиро бажаємо Вам та вашим рідним міцного здоровя,та Божого благословіння.

Черноличенко Ирина

Я, Черноличенко Ирина, хочу сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО за помощь в оплате лечения моему сыну Черноличенко Богдану!!! Очень непросто в наше время восстановить ребенка, нужно много моральных, физических и материальных сил!!!Слава Богу, нам с Богданчиком, на пути встретились Вы!!! Спасибо что не прошли мимо и протянули руку помощи!!! Спасибо всей команде благотворительного фонда Мечтаю Жить!!! Мира Вам и благополучия!!!

Артеменко Вера

Я, мама Артеменко Полины, хочу поблагодарить фонд " Мечтаю жить",и всех сотрудников, за их работу! Благодаря Вам, Полиночка прошла очередной курс реабилитации который так необходим для нашей девочки! Огромное Вам спасибо!!!! Словами не выразить всю благодарность.... Спасибо что вы есть!!!! Пусть Бог помогает Вам во всех ваших делах!!!!

Мельник Галина

Доброго дня!Я мама Гвоздь Максима Мельник Галина від щирого серця хочу висловити свою вдячність керівництву та працівникам БО "МРІЮ ЖИТИ" та всім небайдужим людям,що непройшли осторонь нашої біди ,та зібрали кошти на лікування. Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцем,ми змогли пройти черговий курс реабілітаційного лікування,у центрі "Апіс-Меліфіка" в місті Хмельницькому. Низький мій материнський уклін за надану допомогу.Хай Вам Бог допомагає у Вашому благодійному труді. Зповагою мама Мельник Галина!

Поплавська Тетяна Адамівна

Від щирого сердця хочу подякувати працівникам фонду Мрію Жити за допомогу у проходжені реабілітациї мого синочка Вови . Ми зробили ще один крок до повноцінного життя . Кожну реабілітацию ми їдемо з великими надіями , і кожен раз ми привозимо нові навички і хороші результати. Ми від усього серця дякуємо, і низько вклоняємось, за те, що допомогаєте нашій сімї у лікуванні, приближуєте Вову до мрії бути здоровим та розумним. Нехай Вас благословляє Господь. дарує Вам тепло, здоровя і здійсненнявсіх ваших мрій, нехай кожен з Вас буде щасливий і здоровий . З повагою мама Вови .

Емина Оксана Сергеевна

От всей нашей семьи хочу выразить огромную благодарность директору фонда Ирине Владимировне,сотрудникам и меценатам за оплату курса реабилитации для нашего Ванечки.Спасибо что помогли еще на шажочек подойти к нашей цели.Спасибо за вашу работу!

Самсонова Євгенія

Я, Самсонова Евгенія, хочу висловити величезну подяку від усієї нашої родини Благодійному фонду « Мрію Жити», за надану допомогу в оплаті реабілітації наших діток. Наші дітки ще маленькі, щоб сказати Вам таке важливе слово «Дякую». Вони дякують Вам своїми посмішками. Діти наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Це добре розуміє Ваш фонд. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це доброзичливо та від щирого серця. Хочемо побажати Вам здоров’я , злагоди, взаєморозуміння та достатку. Низький уклін Вам від нас за Вашу самовіддану працю. Ми Вам дуже вдячні, за те, що відгукнулися на наше прохання про допомогу, за те, що не залишили нас в біді. Користуючись нагодою хочемо привітати Ваш жіночий колектив з наступаючим святом. Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 березня. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Таня Прадейчук

Добрый вечер!Хотим поблагодарить за Новогодний подарок.Сынуля очень был доволен конструктором и ему понравились печеньки...Спасибо что дарите детям радость.Всех Вам благ и здоровья!

Климовська Ольга

Доброго дня! Нашою родиною хочемо подякувати керівнику фонду Ірині Володимирівні, міценатам, всім працівникам фонду , не байдужим людям завдяки яким, ми змогли пройти курс реабілітації нашому синочку . Ваша допомога неоціненна. дякуємо Вам за турботу, щирість та піклування про наших діток! Дякуємо, що не залишили нас на одиниці з нашою бідою. Постійно допомагаєте. Велика Вам материнська подяка!!!! З повагою мама Климовского Дениса .

Куприевич Татьяна

Добрый вечер!

Сегодня мы с Ромой получили от вас для него подарок. Огромное спасибо за этот приятный сюрприз!
Сыну он очень понравился. Как раз такого размера конструктор очень подойдет для его возможной моторики рук. Уже опробовали :).
Много тепла и удачи во всех начинаниях вашему очень доброму, посвятившему себя такому важному и нужному делу, коллективу фонда!
Пусть этот год подарит много светлых, волшебных моментов! 
Крепчайшего здоровья и счастья Вам и всем Вашим близким!
 
С уважением, мама Ромочки - Татьяна Куприевич.
Александр Бугаев
Пусть в Новый год ваши волнения
Растают словно лёгкий дым!
И лишь счастливые мгновения
Вас ждут под небом голубым!
А под закат волшебной ночи,
Под бой курантов на Кремле,
Всё, что друзья Вам напророчат
Начнёт сбываться и вдвойне!
Лемець Микола
Дякуємо за подарунок для Миколки!
Вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвяними святами!

З повагою сім'я Лемець.

 

Самсонова Євгенія

Отримали подарунки! Дякуємо Вам! Дуже приємно відчувати Вашу турботу. Оля та Андрюша були дуже щасливі отримати їх. Дякуємо за Вашу допомогу!

Тищенко Светлана Алексеевна

Очень благодарна БО БФ "Мрію Жити" за оказанную помощь в реабилитации в "Вільном Рухе" г. Борисполь 2 курс с 21.11.217. Всем сотрудникам и главе фонда Ирине, желаем дальнейшего процветания, успехов в благородном деле и личного счастья.

Самсонова Євгенія

Добрий вечір! Від щирого серця хочу подякувати Вашому фонду, керівництву, меценатам за оплату курсу лікування, дуже важливого для Олі і Андрюші. Добре що в наш складний час є небайдужі люди, які допомагають невтрачати надію на одужання хворих діток. Завдяки Вам і не байдужим людям Оля і Андрюша мають можливість вчасно пройти черговий курс реабілітації, що потроху наближує їх до повноцінного життя. З нетерпінням чекатимемо початку реабілітації і досягнення нових навичок. З великою повагою і вдячністю Женя С. мама Олі і Андрюші.

Краснова Наталія Ігорівна

Дуже вдячна БФ "Мрію жити" за постійну допомогу в проплаті за реабілітації та ліки для моєї дитини Красновой Софіі. Я сама виховую донечку, без фінансової допомоги я не взмозі була б дати дитині всього, що ми маємо. Ще раз дуже дякую Всім!

Мама Святковских Дениса и Валерии

Хочу поблагодарить Вас за помощь в оплате реабилитации для наших детей. мы вернулись с реабилитации с новыми достижениями хоть и не большими, Денис начал самостоятельно вставать со стульчика без помощи рук, и проходить больше 10 шагов сам. Он очень стремится и хочет бегать. Лера больше выравнивает колени, ходит с более ровными ногами и мы всё таки надеемся что обойдёмся без операции. Мы Вам очень благодарны, без Вас нам не справится.

Мама Великой Богданы

Велике спасибі ФОНДУ МРІЮ ЖИТИ  за допомогу в зборі коштів на лікування моєї доньки Великої Богданни.
Спасибі  за допомогу що не залишили нас на одинці з нашою бідою.
Дякую що допомогли зібрати кошти на реабілітацію Богданки. Моя донечка залюбки  пройшла курс реабілітації.  Я вірю що Богданочка одужає і буде жити повноцінним життям. Доля дала мені велике випробування, і я сподіваюсь що ми його подолаєм. Мені боляче  коли вона бачить як граються дітки,посміхаються,бігають ніжками,а вона  не може. У Богданки є великі шанси подолати хворобу, а головне що вона цього хоче,і ми віримо що у нас усе вийде
Богданці після кожної реабілітаціі стає хоть трішки но краще.А для мене хоть одна капелька покращення її стану це вже велика радість. Спасибі всім вам!

Спасибі що є на світі люди яким не байдуже життя моєї донечки.               

  Дякуємо вам за допомогу.

Модрицька Оксана и дочка Ангелинка

Я. та донечка Ангелінка, хочемо подякувати засновнику БО БФ "Мрію Жити" та Всім доброзичливим людям, які долучилися до збору коштів. Донечка пройшла запланований 5 курс в клініці Яценко в місті Києві. Медичні працівники відмітили позитивну динаміку, краще розмовляє, стала більш уважніша і розумніша, покращилась координація рухів, потрошки почала відновлюватись ліва ручка. Лікарка Катерина Валентинівна, рекомендує не зупинятись в лікуванні, а продовжувати надалі реабілітації.

Ми від усього серця дякуємо, і низько вклоняємось, за те, що допомогаєте нашій сімї у лікуванні, приближуєте дочку до мрії бути здоровою та розумною. Нехай Вас благословляє Господь. дарує Вам тепло, здоровя і здійсненнявсіх ваших мрій, нехай кожен з Вас буде щасливий і здоровий, незнаючи ніяких перешкод у Вашому житті.

Корнеев Никита

Большое материнское спасибо любимому фонду "Мечтаю жить" за очередную возможность пройти настолько ценную реабилитацию для Никиты Корнеева в РЦ "Элита" г. Львов. Реабилитация принесла значительные улучшения в здоровье Никитки. Спасибо главе фонда за понимание и поддержку. Мы очень ценим что вы верите в нашего сыночка! Огромная благодарность всем меценатам за помощь.

Модрицька Оксана

Я низько вклонясь всім людям,які допомогли зібрати кошти на 5 курс лікування в кдініці Яценко,також директору фонду пані Ірині Поповській,за те що змогла нас взяти в проект,білети в нас уже на руках і ми з великим задоволенням чекаєм цієї реабілітаціі,яка приблизить мою донечку,ще на один крок до її видуження,вона дуже полюбила цю клініку із великим задоволенням виконує рекомендаціі спеціалістів!!Велике вам материнське дякую,божого Вам благословіння в рідних домівках!!

Тищенко Светлана Алексеевна

Я, и мой сыночек, Тищенко Егор от всего сердца хотим поблагодарить БФ "Мечтаю Жить" за оказанную помощь в реабилитации в "Вільном Рухе". Всем без исключения, кто принимал участие в помощи для моего сыночка Егора и всем, кто еще не раз поможет детишкам и их родителям в их сложной ситуации, выражаем огромную благодарность за оказанную помощь! Глядя на своего улыбающегося сыночка, которому после очередного лечения становится лучше, радуюсь и мысленно посылаю здоровья и большого счастья всем, кто не остался равнодушным к нашей беде. Отдельно низкий поклон директору БФ "Мечтаю Жить" Ирине. Я уверенна,что Бог видит все добрые дела этих замечательных людей. Пусть Ваши все мечты и надежды сбудутся. Будьте Здоровы!

Гарагуля Дима и Машков Владислав

Спасибо огромное фонду и Всем небезразличным людям, которые внесли посильный вклад в реабилитацию наших деток. После проведенного лечения появилась большая двигательная активность и улучшилось самочувствие деток. мы верим в нашу победу над этим недугом и желаем Всем огромного здоровья и замечательного настроения.

Білоцька Валентина

Нарешті ми знову пройшли курс реабілітаціі завдяки зусиллям Вашоі допомоги моя донька отримала таку необхідну на даний час підтримку для нас це дуже життьево необхідно .Від всіеї нашої родини велике щире море вдячності дякуемо що Ви з нами .

Корнєєва Алла

Хочу висловити величезну подяку фонду "МРІЮ жити" адже Ви дійсно даруєте хворим діткам шанс і мрію на повноцінне життя. Від щирого серця Бажаємо фонду процвітання, успіхів у всіх починаннях,вдячних батьків і хороших результатів від лікування Діток. Ми Безмежно вдячні за Вашу опіку над нашим синочком і Бажаємо ВАМ всього самого найкращого!

Мама Кладенко

Уважаемый БФ "Мрию Жити" я и мой сын Данило хотим поблагодарить вас за безграничную оказанную помощь и поддержку в лечении моего сына Дани. Спасибо вам за все, для нас очень важна реабилитация и благодоря вашей помощи мы смогли пройти не один столь жизненно важный для нас курс лечения. Спасибо вам!!! Данило постарался выложить свою благодарность в рисунке! Спасибо от меня и Данилы!!!

 
С уважением, мама Дани, Наталья.
Семья Новоселовых

Поздравляюм всю команду Фонда "Мечтаю Жить" !

Процветания Вам, выздоровления Вашим подопечным, долголетия Всем!

Семья Корнеевых

Дорогие наши, искрение поздравляем Вас с праздником основания нашего  любимого фонда  "Мечтаю жить"  ! Желаем крепкого здоровья Ирине Владимировне и всем членам коллектива! Пусть сбудутся все заветные мечты, пусть все детки которых вы поддерживаете обязательно идут на поправку! Долголетия и процветания! Мы каждый день благодарим Бога за Вашу поддержку, спасибо что поверили в нашего Никиту Корнеева!

Семья Бугаевых

Поздравляем Вас. Желаем вашему коллективу здоровья, удачи, терпения и всего самого наилучшего . Большая благодарность за то что вы подаёте руку помощи в трудную минуту.

С  уважением семья Бугаёвых , и лично от Дианочки .

Семья Лемец

У цей день хочеться побажати всім Вам терпіння, наснаги і душевних сил. Побільше вірних друзів і партнерів, розуміння з боку влади, вдячних посмішок ваших підопічних. Здоров’я близьким, прихильності долі і Божого благословення.

Мама Смирновой Дашеньки

Искренни благодарна за помощь работникам фонда и всем добрым людям которые увидев информацию о Даши не прошли мимо и помогли нам пройти такое необходимое лечение в Международной клиники восстановительного лечения.Спасибо Вам наши родные! Пусть мы не знакомы с каждым волшебником и феей лично,но поверьте... Мы Вас любим и ценим!!!! Низкий Вам поклон!

Мама Олі і Андрея Самсонових

Не було можливості раніше написати, були на лікуванні. Дуже вдячні вашому фонду за подаруночок, діти були щасливі отримати іграшку. З великою повагою і вдячністю, родина Самсонових.

Семья Косянчук

Спасибо огромнейшее за подарочек! И за то, что нас не забываете. Ооочень приятно! Правда. С уважением, семья Косянчук.

Мама Якубы Вероники

Ирина , спасибо за подарок Мишку.Спасибо за жизнь Юли.

Мама Красновой Сони

Спасибо огромное за подарок!

Мама Кулика Романа
Дякуємо, Ірочка, за подарунок! Було дуже приємно і несподівано !!! Здоров'я Вам і наснаги! Дякуємо, що Ви є!!!
Мама Климовского Дениса
Наша родина дуже вдячна Вам, працівникам фонду та керівнику  Ірині Володимирівні, за подарунки, турботу, милосердність для наших дітлахів. Дякуємо Вам!!!!
Мама Куприевич Романа

Добрый день! Огромное спасибо фонду за подарок Ромочке! Он ему очень обрадовался. Теперь обнимает, читая с бабушкой ) Много счастья и поводов для улыбок всем деткам и сотрудникам фонда!

Мама Куруц Дэвида

Здравствуйте) Подарочек получили,большое спасибо!!! Очень понравился)))

Мама Бочаровой

Получили посылку спасибо вам, удачи и успехов вам в вашем труде.

Мама Кулевцова Данила

Добрый вечер! Посылочку получили ,сердечно благодарим за поздравления . Мишутка очень милый .Дане понравился. Спасибо огромное БФ "Мечтаю жить",за заботу к нам.

Мама Билык Валерии

Спасибо Вам! Ми были приятно удивлены.

Мама Модрицкой Ангелины

Доброго дня, Ангеліна дуже вам вдячна за подарунок,дуже зраділа !дякуємо))

Семя Святковских
Спасибо большое! Меня в очередной раз переполняют эмоции, так как Вы не в первый раз нам помогаете. Вы для нас как волшебники, которые помогают нашим деткам быть ближе к цели. Дай Бог Вам и Вашим сотрудникам всего самого- самого хорошего, а самое главное здоровья, а фонду побольше меценатов. СПАСИБО!!!!!
 
Для нас это очень большая помощь, так как работать может один папа , а детям обоим нужна реабилитация!!!
Мама Даценко Евы

Ми з Євою успішно пройшли 8 курс лікування.

Під час лікування в дитини значно знизився м’язовий тонус, вирівнялась

спинка. приїхавши додому, ми зїздили до Чернігова в обласну дитячу

лікарню, зробили ЕЕГ, та УЗД тазу. Від результату ЕЕГ сам лікар був

здивований, оскильки маючи такий тяжкий діагноз та епілептичний синдром,

ЕЕГ не показало судомної готовності і взагалі лікар говорить, що ЕЕГ в нас

хороше. На УЗД тазу в нас не показало підвивихів та вивихів, а ми були

пацієнти на операцію ноги. Ножка без операції стала на своє місце. На такі

результати ми навіть і неочікували, в нас все виходить. А ви нам в цьому

допомогаєте. Дякую Вам. І ще вам хочеться подякувати за подарунок на 1

червня. Дуже приємно було, коли там побачили такого ведмедика. Дитинка з

ним спить.